Workshop bubnování

Tomáš Marek

7. - 14. 8. 2020
Pěčín v Orlických horách

Také vás tak už svrbí ruce? Dlouho jsem vyjednával a hlavně v této nelehké době vyčkával. Vše však nyní vypadá, že máme volnou cestu. Tudíž s nesmírnou radostí oznamuji, že letošní týdenní bubenický workshop v legendárním Pěčíně bude! Vyslyšeno jest dlouholeté přání a tento ročník s námi bude i naprosto úžasná kuchařka Vanda. Těšte se tedy na plnou penzi naprosto famózního jídla! Odpadá nám tím stres z každodenního vaření a ježdění na nákupy! Už budeme mít čas jen na bubnování a vydatný odpočinek!:-)

Spaní ve stanech možné, jinak na postelích, či karimatkách v budově. Dva záchody a sprchy. Workshop je určen pro mírně pokročilé a pokročilé bubeníky. Pokud by se našli opravdu pokročilí bubeníci, kteří by měli zájem se mnou pracovat, uzpůsobím tomu výuku a dostane se jim nadstandartní dávky materiálu, péče i úkolů, adekvátní jejich schopnostem a chuti;-)

Kde: Statek Pěčín (Pěčín 117)

Cena: 5680 Kč

Průběžně ještě doplním další info.

Veškeré přihlášky posílejte na info.djembem@gmail.com nebo telefonicky na 607171932

Zálohu 500,- posílejte prosím na 2801567663/2010 a do poznámky uveďte WS LÉTO

Bude to největší jízda! ;-)

Vyučující 

Tomáš Marek

Tomáš Marek

Student FHS UK v Praze; vyučuje hře na djembé a basové bubny v Praze a Roztokách u Prahy. V roce 2009 absolvoval intenzivní tříměsíční hudební stáž v západoafrické Guiney. Spoluzaložil skupinu Pararingapatam. Působí v Praze a v Roztokách u Prahy.