Workshop bubnování

Tomáš Marek

1. - 2. 4. 2017
Praha

Speciální djembe workshop – principy a techniky sólové hry na djembe II

Je to tu! Druhý díl speciálního workshopu sólové hry na djembe klepe na dveře! Věděli jste, že existuje něco, jako rytmické rodiny a každá z nich má určitá specifická pravidla? Věděli jste, že signál předurčuje, o jakou rodinu se jedná a podle jakých opravidel se v ní máte pohybovat? Znáte všechny guideliney, dialekty, frázování, crosstimey, triky a další specifika k příslušným rytmickým rodinám? Chcete se naučit používat tyto univerzálie, pochopit tím konečně celé skupiny rytmů a naučit se v nich pohybovat a sólovat v nich vždy správně? Ano!

Nenechte si ujít tuto unikátní událost! Tento workshop shrnuje všechny dialekty, guideliney, frázování a další aspekty do univerzálních pravidel, která vám zásadníém způsobem osvětlí, jak danné skupiny rytmů a konkrétní rytmy fungují a jak se v nich smysluplně, lehce a vždy správně pohybovat! Zabývat se budeme primárně rodinou 12/8 a 6/8 rytmů.

Workshop určen jak pro začátečníky, tak porkočilé.

Čas
10:00 - 13:00 a 15:00 - 18:00 (platí pro oba dny)
Cena
1000,-
Místo
DDM Praha 4 - Hobby centrum 4, Bartákova 1200/4
Platba
Záloha 500 Kč (zálohu můžete posílat na účet 670100-2401055984/2010 a do zprávy uveďte prosím záloha WS SÓLO)
Přihlášky a info
info@djembemafia.com, www.djembemafia.com
Vyučující 

Tomáš Marek

Tomáš Marek

Student FHS UK v Praze; vyučuje hře na djembé a basové bubny v Praze a Roztokách u Prahy. V roce 2009 absolvoval intenzivní tříměsíční hudební stáž v západoafrické Guiney. Spoluzaložil skupinu Pararingapatam. Působí v Praze a v Roztokách u Prahy.