Workshop tance

Simona Prokůpková

16. - 18. 8. 2019
zámek Bílé Poličany

Afro-jóga víkend

V africkém tanci rozvíjíme náš pohybový slovník, vyjadřujeme sílu i jemnost, energii a krásu, a jedinečnost projevu. Synchronizujeme se v souladu s hudbou a prožíváme radost . .
Během lekcí jógy se navracíme do svého nitra a díky jógovým pozicím, vědomé pozornosti, dechu a bytí v přítomnosti sytíme naše těla pránou a prožíváme vnitřní božství...

Začínáme v pátek v 16h a končíme nedělním obědem.

místo
zámek Bílé Poličany
http://www.hotelzamekbilepolicany.cz
cena
3500,-

V ceně je zahrnuto ubytování, 3x denně bezmasá strava, 7,5h afra a 5h jogy.

Kurz je určen pro všechny, kdo mají chuť se účastnit, nehledě na předchozí um a znalosti... určitě to bude mix všech kategorií a skvělých povah :))

V případě zájmu je možné zařídit lekce hry na africké bubny pod vedením Jakuba Severina ve volném čase za příplatek.

info a přihlášky
Simona Prokůpková, tel. 731473702, www.africketance.eu
pro závazné přihlášení je nutné zaslat zálohu 1000,- na účet 1298182103/0800
storno poplatek 50% zálohy (nebo 0% a dohození náhradníka)
Vyučující 

Účinkující 

Ephraim Goldin

Ephraim Goldin

Profesionální bubeník s více než 15-ti letou praxí. Studoval a vystupoval se známými mistry jako Drissa Koné, Mohammed Bangoura, TonTon Sylla a Moussa Camara. V Čechách Ephraim spolupracoval např. s Monikou Načevou, Danem Bártou & Illustratosférou, Yvonne Sanchez, Yellow Sisters, Hypnotix.

Jakub Severin

Jakub Severin

Hráč na perkuse. Založil skupinu Pararingapatam a hraje také ve skupinách Soundokan, Deneb, Ciúnas a M3. Učí na západofrické bubny a doprovází taneční lekce a workshopy. Zabývá se lichými rytmy, hudbou Irska, Bretaně, balkánu a Afriky. Působí v Praze.

Béda Morstein

Béda Morstein

Hráč na západoafrické bubny. Hře na djembe se věnuje od roku 2012. Doprovází taneční lekce a workshopy. Mezi jeho učitele patří Jan Vorlíček, Tomáš Kerle, Tomáš Marek, TonTon Sylla, Thomas Guei, Harouna Dembele.