Workshop tance

Senegalský workshop a Silvestr

28. 12. 2020 - 20. 1. 2021
Abené, Senegal

Senegal 2020/2021

Aktivní zážitkový zájezd do Senegalu dva nebo tři týdny pobytu od 28. 12. 2020 do 20. 1. 2021.

Užijete si celé tři týdny dovolené v Senegalu u moře. Worshopy tradičního afrického tance, skupinové bubnování a kurzy bubnování v kruhu. Vyzkoušíte si bubnování na africké bubny (djembé, dunduny i senegalské sabary). Pořádáme také cvičení jógy u moře.  Pobyt je spojený s návštěvou vystoupení skupin africké hudby a tance v Abené, Ziguinchor, Cap Skirring, Kafountine a Bignona.

Senegalská vesnice Abene je místo, kde můžete nasát kouzlo opravdové Afriky... kde máte šanci dozvědět se více o jednoduchém životě Afričanů ve spojení s přírodou a o africké kultuře. Využijte možnost učit se a růst v tanci při rytmu afrických bubnů. Africký tanec vás naplní novou životní energií a bubnování vám přinese radost a nové zážitky, které umocní také nádherná příroda, prostorné pláže bez turistů a nekonečné moře.

Cena již od 600 EU zahrnuje:

  • workshopy afrického tance a bubnování
  • ranní jogu na pláži
  • návštěvu hudebního a tanečního festivalu v Abené
  • ubytování a stravu plnou penzi tři týdny pobytu
  • slunění na pláži a koupání v moři
  • výlety za krásami senegalské přírody
  • pravidelné zájezdy na vystoupení afrických hudebníků a tanečníků v okolí Abené

"Stáž" je koncipována tak, abyste se s africkou kulturou mohli seznámit důvěrně zblízka. Rodina afrických tanečníků a bubeníků, kteří se o vás budou starat po celou dobu vašeho pobytu, přátelství, pohostinnost a otevřenost,  radost z hudby a tance, srdečnost místních obyvatel, to vše si s sebou odvezete jako krásnou vzpomínku, pro kterou se do Abene opet brzy vrátíte..

Podrobnosti najdete na http://www.senegalsky-workshop.webnode.cz kde najdete i ceny.

Registrace do 30.9. 2020 na mail: monika.rebcova@hamu.cz, 776646069

Vyučující