Workshop tance

Jitka Pokorná

17. - 18. 2. 2018
17. - 18. 3. 2018
Brno

Africký tanec a rytmus je neuvěřitelně osvobozující element.

Nepůjde o to, abychom tančili jako lidé v Africe, budeme tančit jako evropané, kteří objevují svět a jeho tajemství. Oficiální pojmenování zní: Moderní Africký Tanec........Já mám ale radši název Bílé Afro!

K tanci a radosti nám budou hrát odborníci ze skupiny Tubabu:
Broňa Pavlíček a Jirka Foukal

Sobotní kurz bude věnovaný spíše začátečníkům a těm, kteří si chtějí s tancem a rytmem hrát. Ponoříme se do vlastního těla a budeme zkoumat jak může fungovat při pohybu a reagovat na rytmus. To všechno si pak vyzkoušíme na jednoduché choreografii.

Neděle bude prostě nářez, vyzkoušíme si jeden z nejintenzivnějších afrických rytmů! Tento den bude věnován spíše těm, kteří už mají nějakou zkušenost s tancem a rytmikou, účastnit se může nicméně kdokoliv. Půjde hlavně o zážitek a prožitek :-)

čas
vždy 10:00-13:00
cena
Sobota 400,- kč
Neděle 600,- kč
SOBOTA I NEDĚLE 800,-kč
místo
Studio DANZA, tř. Generála Píky 58, Brno
Přihlášky a info
Tel.: 723 892 992, afrodanse@gmail.com
platba
Díky novému systému je třeba zaslat platbu předem na účet, až pak je místo na workshopu rezervováno.
V případě jakýchkoli potíží se neváhejte ozvat a můžeme platby řešit individuálně :) Platba je vratná nejpozději týden před workshopem. Pokud se stane něco nepředvídaného poslední týden, lze za sebe poslat náhradníka, jen je třeba mne o tom informovat.
číslo účtu: 3211672054/6800
Do poznámky napište prosím své jméno.
Vyučující 

Jitka Pokorná

Jitka Pokorná

Tančí již 25 let a kouzlu afrického tance a rytmů propadla v roce 2004. Tančila na čtyřech kontinentech a kromě Afrického tance se věnuje Scénickému modernímu tanci, Tribal dance a tvorbě choreografií. Několikrát se zúčastnila tanečních stáží v Africe. Tanec učila jak v České republice, tak ve Velké Británii, kde byla součástí dámské bubenické kapely Wangari. Momentálně působí ve skupině Tubabu.


Účinkující 

Broňa Pavlíček

Broňa Pavlíček

Hráč na djembe a další perkuse, lídr skupiny Tubabu. Vyučuje hru na djembe a basové bubny, doprovází kurzy a workshopy afrického tance. Působí v Brně.