Workshop tance

Hanka Říhová

16. 6. 2018
Říčany u Prahy

Afro - Hlas - Rytmus v nás

Pojďme tančit ven, zelená travička láká, aby ji naše nožky pohladily! Pojďme zpívat a oslavovat život. Budeme tančit jemně i divoce - co kdo potřebuje najde v pohybu. Předchozí zkušenost s tancem není nutná, uvítáme všechny lidi, kteří se mohou a chtějí hýbat.

Věříme, že ani pokročilé/í tanečnice/tanečníci se nebudou nudit. Těšíme se, že společně prozkoumáme možnosti těla, ladnost pohybů, naši vnitřní sílu, hravost i stabilitu. Bubeníci nám k tomu budou bubnovat na tradiční africké bubny.

cena
400 Kč / 2hod tance, 1hod zpívání
čas
10:30 - 13:30
přihlášky a info
HaRih@seznam.cz tel.732 804 634 www.hankarihova.com, rezervace nutné, závazné přihlášky do 14.6. 2018
místo
Bližší info a souřadnice se dozvíte emailem po odeslání přihlášky.

Můžete přijet i s dětmi pokud se o ně zvládnete postarat anebo vezměte sebou hlídače - můžou chodit po lese nebo si hrát na louce.

Workshop se koná pouze za příznivého počasí - potvrdíme vám to emailem nebo sms.

Budeme vařit společný oběd - možnost objednat si porci vegetariánského jídla.

Vyučující 

Hanka Říhová

Hanka Říhová

Zpěvačka a tanečnice Hanka Krejčová Říhová se od roku 2005 zabývá tancem a zpěvem, zpívala v kapele N.O.H.A., Hanelle Blue, Tiditade atd., Miluje improvizaci a účastní se hudebních dílen a tanečních stáží. Miluje život!


Účinkující 

Tomáš Kerle

Tomáš Kerle

Hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse. Specializuje se jak na tradiční a moderní africké rytmy, tak i experimentální hudební styly. Zabývá se výukou hry na djembe a basové bubny v rámci kurzů a workshopů Cesta rytmu.

Afro-hlas-rytmus v nás