Workshop tance

Alena Chládková

19. - 21. 1. 2018
Moravský kras

Afro Wellness Zima 2018

Pojeďte s námi na ryze odpočinkový víkend do Moravského Krasu, kde bude naším hlavním cílem relax - v pohybu i vleže a lebedění. Každý den pročistíme naši mysl aktivním pohybem v rytmu afra za doprovodu bubeníků. Při lekcích se zapotíte, protáhnete i si zarelaxujeme. Čekají vás 2 hodiny tance dopoledne a 2 odpoledne. Mezi tím jsou pro vás připraveny 2 profesionální masérky, finská sauna, vířivka a vyhřívaný venkovní bazén. K tomu ubytování v luxusních pokojích a plná penze kvalitního jídla.

Začínáme v pátek 19.1. v 16 hodin, končíme v neděli 21.1. ve 13 hodin.

cena
4700 Kč

Cena zahrnuje celkem 8 hodin tance, ubytování v 2-4 lůžkových pokojích, vstup do wellness - sauna, vířivka, bazén, 1x masáž dle výběru (lymfatická / fyzioterapeutické vyšetření+masáž+doporučení cviků / kraniosakrální). Vaše rodina je vítána! Cena pro dospělého rodinného příslušníka je 2000 Kč (bez nároku na masáž). Děti zdarma.

místo
Hotel Olberg, Olomučany, www.olberg.cz
přihlášky a info
Alena Chládková, alena@moveart.cz, +420 775 248 233

Pobyt můžete darovat jako vánoční dárek - ráda vám zašlu pěknou poukázku se jménem obdarovaného:)

Vyučující 

Alena Chládková

Alena Chládková

Tanečnice, lektorka tanečních kurzů, workshopů a pohybových seminářů. Učila se u mnoha evropských i afrických lektorů, strávila celkem 9 měsíců v Západní Africe. Africký tanec učí od roku 2008.


Účinkující 

Jiří Bouda

Jiří Bouda

Hudebník hrající na djembe, balafon a koru. Učil se u řady světových muzikantů a v současné době působí v Brně. Aktivně hraje v kapele KoraJungleJazz. Věnuje se také kurzům hry na djembe, body percussion a dalším hudebním projektům.