Kurz bubnování

Tomáš Marek

Praha

Afrika, bubnování a rytmus jsou kouzla sama o sobě. Proniknutí do rytmu je pro mne zároveň i proniknutí do sebe sama. Rytmus je nepostradatelný pro náš život a využíváme jej takřka při každé činnosti již od narození. Jeho pochopení, uvědomění a osvojení rozšiřuje naše možnosti a chápání světa kolem nás.

Mírně pokročilí/pokročilí - Praha

Kurz pro více i méně zkušené nadšence do bubnování a djembe. Přijďte se naučit tradiční a moderní západoafrické rytmy, ale i zdokonalit vlastní techniku bubnování na djembe a vlastní hudební přemýšlení a pohybování se v rytmu na vlastní pěst (sólová hra na djembe). Čeká vás spoustu zajímavých cvičení, krásná hudba bubnů djembe a basových bubnů, rozšíření vlastní hudebních obzorů a dovedností, informace o západoafrické hudbě a kultuře, výborná atmosféra a v neposlední řadě skvělá parta úžasných lidí, se kterými mám tu čest na kurzu již nějakou dobu pracovat. Přijďte si zabubnovat s námi!

čas
čtvrtek 18:00 - 20:00
cena
200 Kč / lekce
možnost zakoupení permanentky po domluvě
adresa
Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2
nám. Svobody 2/930, Praha 6 – Bubeneč
(kousíček od stanice metra A Dejvická)
Mapa
přihlášky a info
Tomáš Marek, tel. 607171932, info.djembem@gmail.com

Od kdy:

Vyučující 

Tomáš Marek

Tomáš Marek

Student FHS UK v Praze; vyučuje hře na djembé a basové bubny v Praze a Roztokách u Prahy. V roce 2009 absolvoval intenzivní tříměsíční hudební stáž v západoafrické Guiney. Spoluzaložil skupinu Pararingapatam. Působí v Praze a v Roztokách u Prahy.