Kurz tance

Monika Rebcová & Tapha Faye

Praha

Africký tradiční tanec - Afro Sabar Dance - all levels

MÁTE PŘÍLEŽITOST TANČIT S RODILÝMI SENEGALCI ZDE V PRAZE . Tanec sabar není obtížný, kurz je urcen pro začátečníky. V kurzu afro sabar dance na vás čeká pozitivní energie a příjemná atmosféra podpořená dynamickou hudbou hranou na senegalské sabary.

Vyučuje skvělý lektor SABAR DANCE Tapha Faye s doprovodem vynikajícího senegalského bubeníka Faly Faye a Tapha Faye spolu s bubeníky Zdeněk Pec a Monika Rebcová.

čas
úterý 19:30 - 21:00
cena
2.700 Kč / permanentka na 10 lekcí
místo
Masná 13, Praha 1
přihlášky a info
monika.rebcova@hamu.cz
tel. 776 64 60 69
Obecné informace
kurz začíná 5.9. 2017

Moderní tanec: Limón - Cunningham

Kurz vyučuje Monika Diatta - Rebcová. Kurz vás naučí správnému držení těla, zlepší vám zpevnění všech svalů, rozšíříte si poznatky o novou pohybovou koordinaci a estetiku, zapojením svalstva celého těla zlepšíte svůj rozsah pohybu páteře i nohou, zlepšíte svoji rovnováhu a budete vnímat pohyb do prostoru, svoji eleganci, tanečnost, inspiraci novými pohybovými možnostmi, podíváte se na tanec z jiného úhlu i ze zdravotního hlediska.

Hudba na playback: různá dynamika

čas
čtvrtek 18:45 - 20:15
cena
2.100 Kč / permanentka na 10 lekcí
místo
Taneční konzervatoř Křížovnická 7, Praha 1, 1.patro vpravo, stanice Staroměstská
přihlášky a info
monika.rebcova@hamu.cz
tel. 776 64 60 69
Obecné informace
kurz začíná 5.10. 2017
Vyučující 

Tapha Faye

Tapha Faye

Tapha Faye je griot z rodu Serer. Pochází z města Thies v Senegalu. Hraje na tradiční bubny sabar a vyučuje západoafrický tanec mbalax. Vystupoval a vyučoval několik let v Maroku, nyní působí v Česku a spolupracuje s Monikou Rebcovou a dalšími umělci.