Kurz tance

Monika Rebcová

Praha


Africký tanec

V lekci afrického tance, kterou doprovázejí bubeníci hrou na africké bubny, se především naučíte dobře orientovat v rytmu. Seznámíte se se základními pohyby a jednoduchými kroky   západoafrických tanců a jeho autentickým hudebním doprovodem, který je s tancem těsně propojen.
V těchto lekcích tance se zároveň uvolníte a připomenete si, že se můžete pohybovat zcela přirozeně. Zlepšíte si však i pohybovou paměť a svoji pohybovou koordinaci. A především pocítíte velkou radost z přirozeného tance a pohybu a příliv energie, která pramení z živého hudebního doprovodu na africké bubny. Přestože se budete pohybovat a tančit naplno, po lekci nebudete unaveni, ale plni energie a dobré nálady.

čas
19:30-21:00
místo
Masná 13, Praha 1
cena
10 lekcí předplatné: 2700,-Kč

Platba je možná převodem na 7273742001/5500 nebo na lekci v hotovosti. Prosím přihlašujte se emailem.
Bez Vašeho přihlášení kurz nemůže být zahájen.

přihlášky a info
monika.rebcova@hamu.cz
tel. 776 64 60 69
kurz začíná 3.9. 2019

Taneční improvizace

Taneční a případně kontaktní improvizace je technika současného tance, kterou může zkusit každý i neškolený tanečník. S využíváním gravitace se pohybujeme do prostoru po přípravných cvičeních na podlaze. Improvizujeme podle pokynů lektora na základě určitých pohybových technik improvizace s ohledem na anatomii těla a se zapojením představ a fantazie. Následně pracujeme na základě určitého zadaného úkolu sólově, s  partnerem nebo ve skupině. Nepoužíváme přílišnou racionální přípravu pohybu, spíše „necháme pohyb, aby námi pohyboval“. V této lekci objevíte v sobě netušené možnosti vašeho osobitého pohybu, poznáte lépe sami sebe, nabudete velkou sebedůvěru a rozšíříte si pohybový rejstřík. Během této lekce se uvolníte fyzicky i psychicky a zažijete radost z objevování nového způsobu pohybu. Lekce jsou vhodné i pro naprosto nezkušené zájemce, kteří se mohou v této lekci tance bez problémů pohybovat spolu se školenými tanečníky.

čas
18:45-20:15
místo
Křížovnická 7, Praha 1

cena: 10 lekcí předplatné 2.200 Kč

přihlášky a info
monika.rebcova@hamu.cz
tel. 776 64 60 69

kurz začíná 5.9. 2019

Monika Rebcová

Nahrazování lekcí:

  • zameškané lekce si můžete nahradit:
    1)návštěvou druhého kurzu u mě
    2)návštěvou kurzu jógy u Jitky Čeňkové, o kterém Vám poskytnu informace,
    3) můžete s sebou přivézt na kurz kamarádku, která zaplatí Vám,
    4) můžete předat svoji permanentku kamarádce, která přijde místo Vás a zaplatí Vám
Vyučující