Kurz bubnování

Jakub Severin

Praha

Bubnování je pro mě možnost vyjádření se, hudba ve které se dá donekonečna objevovat, jemná komunikace, příjemná relaxace, čirá radost a spontánnost, dokonalá euforie, kombinace sprintu a maratonu, odpověď „42“, bezedný zdroj energie do života a nekonečně mnoho dalšího... Rád bych se alespoň o něco z toho s Vámi podělil, předal Vám své zkušenosti a ukázal svůj pohled na rytmus
a hudbu.

Začátečníci

12 lekcí pro úplné začátečníky na kterých se seznámíme s hraním na djembe a basové bubny. Základní údery, jednoduché doprovody, pulzace, různé cesty k zapamatování rytmu, čtení zjednodušených zápisů, rytmická cvičení, body percussione, drobná ornamentace doprovodů. To vše a spoustu dalšího na co narazíme budeme společně zapracovávat do našich rytmických dovedností. K jednotlivým lekcím budu posílat aktuální zápis a video.

čas
čtvrtek 19:30 - 21:00
cena
1.900,- / 10 lekcí
(se zapůjčením djembe 2.400,-)
adresa
budova Komunitního a mateřského centra, U Sovových mlýnů 3, park Kampa - vedle dětského hřiště; mezi Muzeem Kampa (Sovovy mlýny) a Rybářskou restaurací.
Mapa
přihlášky a info
jakub.severin@gmail.com, tel. 777 987 455
další informace
15.9.2016 máte možnost zdarma nahlédnou v rámci týdne ukázkových hodin V KC Kampa. Kurzy budou probíhat od 22.9. do 24.11. 2016 - celkem 10 lekcí. Na kurz je nutné se předem přihlásit. Případné djembe je nutné zarezervovat. Na kurz je nutné se předem přihlásit. Případné djembe je nutné zarezervovat.

Mírně pokročilí

10 lekcí určených mírně pokročilým bubeníkům. Účast v předchozích začátečnických kurzech není podmínkou. Téma bude opět brouzdat ve vodách lámaných až lichých rytmů. Budeme ale používat i rovné fráze a snažit se z nich vydolovat více obecných principů pro zpevnění Vašich rytmických základů.

čas
čtvrtek 18:00 - 19:30
cena
1.900,- / 10 lekcí
(se zapůjčením djembe 2.400,-)
adresa
budova Komunitního a mateřského centra, U Sovových mlýnů 3, park Kampa - vedle dětského hřište; mezi Muzeem Kampa (Sovovy mlýny) a Rybářskou restaurací.
Mapa
přihlášky a info
jakub.severin@gmail.com, tel. 777 987 455
další informace
15.9.2016 máte možnost zdarma nahlédnou v rámci týdne ukázkových hodin V KC Kampa. Kurzy budou probíhat od 22.9. do 24.11. 2016 - celkem 10 lekcí. Na kurz je nutné se předem přihlásit. Případné djembe je nutné zarezervovat.
Vyučující 

Jakub Severin

Jakub Severin

Hráč na perkuse. Založil skupinu Pararingapatam a hraje také ve skupinách Soundokan, Deneb, Ciúnas a M3. Učí na západofrické bubny a doprovází taneční lekce a workshopy. Zabývá se lichými rytmy, hudbou Irska, Bretaně, balkánu a Afriky. Působí v Praze.