akce

Sousou & Maher Cissoko

datum

30. 10. 2018

místo

Sacre Coeur, Holečkova 31, 150 00 Praha, Praha

začátek

18:00

Poznejte hudebníky, kteří vnímají svoji cestu jako cíl a hudební a lidská setkání jsou jejich největší motivací.​

Na hudební scéně několikanásobně oceněné Senegalsko/Švédské duo překračuje hranice ve své muzikální tvorbě stejně, jako ve svém životě.

Sousou i Maher vyrostli v rodinách hudebníků a byl to zájem a láska k západoafrické KOŘE (harfová loutna), která je spojila. Od té doby jsou neustále na cestách.

Navštívili Kanadu, USA, Afriku, Asii, spoustu zemí Evropy a vystupovali na nespočtu jazzových, folkových, světových a místních festivalů, v koncertních halách, klubech i ve školách. ​

Sousou & Maher Cissoko, z Jižního Švédska a Jižního Senegalu tvoří jedno z nejoceňovanějších hudebních uskupení ve Švédsku v oblasti World Music.

Následujíc tradici rodu Cissoko ze západní Afriky, jejich písně přinášejí důležité poselství o tom, že je důležité se scházet a vytvářet SPOJENÍ, namísto budování hranic mezi zeměmi a lidmi. Toto je zdůrazněno i tím, že zpívají v pěti různých jazycích!

Na konci října nám přijíždějí poprvé zahrát do České Republiky!
..................................................

VÍCE INFORMACÍ

VSTUPENKY
Koncert proběhne v prostoru krásného odsvěceného chrámu SACRE COEUR v Praze na Malé straně.

Máte možnost zvolit si pro sebe vstupenky na SEZENÍ nebo STÁNÍ/TANEC. Sál je rozdělen na dvě poloviny - ZÓNY. 1. je blíže k podiu - 2. je v jeho zadní části.

Prostor je otevřen Vám i Vašim dětem, které hudbu Mahera a Sousou milují a rádi se v jejím rytmu pohybují. Do 6 let mají vstup zdarma na stání nebo pokud budou sedět u vás na klíně. Pokud byste pro ně chtěli vlastní sedadlo, kupte dětskou výhodnější vstupenku na sezení stejně, jako dětem od 7 do 15 let.

ALMA MARKET od 18.00 - ZAČÁTEK KONCERTU V 19:00

Koncert začíná v 19 hodin. Můžete přijít již od 18 hodin, neboť na místě bude probíhat ALMAmarket - minimarket s autorskými a originálními výrobky a dárky. Těšit se můžete na výborné vegetariánské občerstvení i nealkoholické drinky.

S radostí z propojování

Vlaďka Basth a Martin Vachuška & Almadela events - setkání, která se dotknou

almadelaevents.com